Colonwell ir Nillrgen apžvalga

Šiandien noriu su jumis pasidalinti ne kosmetikos,  bet šiek tiek kitokia apžvalga apie Colonwell ir Nillergen priemonės.

Colonwell yra kokteilis, kuris turėtų jums padėti sureguliuoti savo mitybos įpročius ir svorį. Gamintojas nurodo, kad naudodamas šią priemonę ir tinkamai maitindamasis gali greitai numesti svorio. Didelis pliusas gamintojams sudėties atžvilgiu, nes viskas yra natūralu.
Sudedamosios dalys:
sėjamojo lino (Linum usitatissimum) sėmenų išspaudos, balkšvojo 

gysločio (Plantago ovata) sėklų luobelės, liofilizuotų mango milteliai, liofilizuotų 

mėlynių milteliai, liofilizuotų aviečių milteliai, gliukomananas - gaunamas iš leopardinio 

amorfofalo šaknies (Amorphophallus konjac), miežių grūdų (Hordeum vulgare L.) 

skaidulinės medžiagos, ispaninio šalavijo (Salvia hispanica) sėklos, smulkinti paprastųjų 

kmynų (Carum carvi) vaisiai, baltasis molis, smulkinta sėjamosios petražolės 

(Petroselinum crispum) žolė, smulkinti blakinės kalendros (Coriandrum sativum) vaisiai.

Pats kokteilis turi ryškų vaisių skonį, labiausiai dominuoja avietės ir mėlynės, o trumpiau pasakius dominuoja lengvas rūgštumas. Paruošti itin lengva tereikia stiklinės vandens ir 2 šaukštelių šio kokteilio mišinio, o gautas produktas yra mums padėsiantis kokteilis svoriui mažinti. Kadangi esu maitinanti mama šiuo kokteiliu nusprendžiau pasidalinti su savo drauge, kuri domisi mityba. Jei ši mintis labai patiko todėl pusę kokteilio mišinio dalį daviau jai. O po poros savaičių ji man pasidalino savo patirtimi.  koktelis jai patiko, svorio nepadėjo numesti(ji ir taip labai liekna mano atžvilgiu), taciau suteikė greitesnį sotumo jausmą ir ji mažiau mėgavosi užkandžiais. Na o aš nutraukiau vartojimą pajutus kad nebegaliu vartoti tiesiog nustojau. Pasirodo man nuo kažkurios sudedamosios dalies pradėjo itin kilti rūgštis. Nors natūralus produktas,  bet jis man netiko. Tačiau bendrai galima sakyti, jog galima numeati svorio naudojant šį produktą ilgesnį laiką.

Nillergen priemonės mane labai sudomino, nes mano rankų odą yra labai alergiška, todėl vos gavus siuntinį tiesiog puoliau išbandyti priemonės skirtas orui, patalynei. Ir ką galiu pasakyti, jog jos man niekuo nepadėjo (gal per mažai laiko praėjo, jog pamatyčiau rezultatus) , o va priemonės nuo kačių ir šunų sukeliamos alergijos itin padeda, nes mano dukra yra alergiška ir namų valymas su šiomis priemonėmis padėjo sutvarkyti, jos alergiją. Priemonės veiksmingos ir tikrai padeda esant neilgalakei problemai, o esant įsisenėjusiai problemai šios priemonės pagalba gali užtrukti .

Apskritai abi priemonės yra geros, tačiau stebuklų per trumpą laiką nepamatysite. Man patiko rekomenduoju.

Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!


Populiarūs įrašai