L'Oréal Paris pure clay detox mask

Sveiki visi!
Šį saulėtą penktadienį noriu su jumis pasidalinti dar viena apžvalga apie pure clay kaukes iš L'Oréal Paris, šį kartą aprašysiu detoksikuojančią veido kaukę. Žinoma ši kaukė nors ir aprašoma pati paskutinė, tačiau ji man labiausiai patiko. Šios veido kaukės pakuotė yra lygiai tokia pati kaip ir jos sesių - stiklinis indėlis su užsukamu dangteliu. Tvirta, gražu bei leidžia pajusti prabangos jausmą. Žinoma pakuotė yra tvirta ir tikrai gražiai atrodys padėta, bet kurioje jūsų griožio kampelio vietoje. Kaukė turi švelnų moliui įprastą kvapą praturtintą lengvu žolelių aromatu.
Kur yra daugiau porų matosi šviesesni taškeliai. Po kaukės naudojimo veido oda tampa švelnesnė bei kaukė pašalina odos riebalų perteklių bei pašalina paviršutines poras, o tos kurios yra labiau užsikimšusios tampa mažais iškylimais, kuriuos lengva išspausti tam skirtų pincetu. Apskritai ši kaukė yra viena mano mėgstamiausių vakaro rutinos dalių! Nes atgaivina veido odą bei paruošia ją vakaro procedūroms! P.s. Nepatariu naudoti sausą ar linkusią sausėti odą turintiems.
Konsistencija kaip ir daugumos molio kaukių - kreminė - sviestinė t.y. lengvai paskirstoma ir slidi, kaukė turi juodą spalvą kuri indelyje blizga, o kaukei išdžiūvus tampa matinės spalvos.

Sudėtis:

Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene, Glycol Propylene, Glycol, Ci 77499 / Iron Oxides, Oryza, Sativa Starch / Rice Starch, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl, Glycol Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Linalool, Limonene, Parfum /Fragrance
  • Įvertinimas:  5/5
  • Galiojimas:  12 mėnesių
  • Pagaminta:  Vokietijoje
  • Galima įsigyti: visur kur prekiaujama L'oreal paris. drogas, eurokos, maxima, douglas ir kitur.
  • Kaina: apie 10€ Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!


Populiarūs įrašai