Isana color glanz shampoo


Gal jūs pastebėjote kad daugiausiai mano apžvelgiamos priemonės yra skirtos plaukų ir odos priežiūrai? Na aš jas greičiausiai sunaudoju, o dekoratyvinės kosmetikos kelios apžvalgos jau pakeliui! Taigi šio straipsnio žvaigžde tapo Isana color glanz   Šampūnas, tai antras mano bandytas šio gamintojo šampūnas. Pakuotė yra lygiai tokia pati kaip ir prieš tai naudoto skiriasi tik spalvos- tvirtas buteliukas su ryškiu dangteliu.


 Konsistencija kaip ir daugumos šampūnų,  kvapas malonus ir neerzinantis primena garnier produkcijai įprastą kvapą. Puikiai putoja, gerai pašalina nesvarumus, nesausina plauko, tačiau gali šiek tiek apsunkinti patį plauką.  Nes išdžiuvus plaukams jis nesuteikia apimties todėl gali prireikti naudoti ir papildomas priemones. Apibendrinus šampūnas vertas dėmesio,  kainos ir kokybės santykis puikus. O ir pats atlieka darbą.

Sudėtis:

AquaSodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl BetaineSodium Chloride,PanthenolPolyquaternium-10Niacinamide,Decyl GlucosideGlycol DistearateLaureth-4GlycerinBenzophenone-4Propylene GlycolParfumHexyl CinnamalLinalool,Butylphenyl MethylpropionalLimonene,Sodium BenzoatePotassium SorbateFormic AcidSodium HydroxideCitric Acid
  • Įvertinimas:  4/5
  • Galiojimas:  12 mėnesių
  • Galima įsigyti: drogas parduotuvėse
  • Kaina: 3€ 

Iki!

Populiarūs įrašai