Margarita anti acne face cream -gel with raspberries


Labai atsiprašau, kad buvau pradingusi. Daugumai jūsų turbūt įdomu, kur buvau šią savaitę stengiausi susiplanuoti savo apžvalgas bei teko apsilankyti beauty expo 2018 bei 2018 kurios abi vyksta vienu metu žalgirio arenoje,  o įėjimas nemokamas! Taigi apie pati renginį papasakosiu kitame straipsnyje, o dabar aš noriu papasakoti apie kovoti su acne skirta linijos veido kremą - gelį su aviečių ekstraktu skirtą mišriai ir riebiai odai, į Acne linkusiai veido odai. Kremo aprašymas skamba taip:
Kremas sutraukia poras, reguliuoja riebumo išsiskyrimą,  neleidžia atsirasti naujiems spuogams ir suteikia matinį efektą. 


Pakuotė yra daili ir ryškiaspalvė tūbelė, nedidelė todėl tilps visur.  Kremo konsistencija įdomi - kreminis gelis, kuris labai lengvai paskirstomas ir greitai susigeria, o kvapas tiesiog pasakiškai nuostabus - aviečių, saldus ir gaivus. Po naudojimo oda tampa švelni, pamaitinta ir sudrėkinta. Kremas susigeria itin greitai todėl puikiai tiks ryte. Taip pat pastebėjau, kad palengvina gijimą ir sumažina spuogelių atsiradimą.  Apibendrinus kremas vertas dėmesio,  kaina nedidelė (ypač akcijų metu), o kokybė tiesiog nuostabi.

Sudėtis:
Aqua, Alcohol Denat., Glycolic acid, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Salicylic acid, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Propylene Glycol, Parfum

  • Įvertinimas:  5/5
  • Galiojimas:  nurodyta ant pakuotės
  • Galima įsigyti: drogas , Eurokos ir kitose parduotuvėse
  • Kaina: apie 6€ 

Iki!

Populiarūs įrašai