BEAUTY CLINIC MeDIHEAL COLAGEN IMPACT ESSENTIAL MASK


Sveiki šiandien aš jums papasakosiu apie dar vieną veido kaukę, kurią įsigijau iš ebay. Pirmiausia


Pakuotė 5/5

Žaisminga ir daili pakuotė iškart patraukė mano dėmesį, ryški geltona spalva sudomino bei tai kaukė yra su kolagenu. Pati pakuotė šiek tiek neįprasta savo dizainu ir forma todėl yra jaunatviška ir sudomins tikrai kiekvieną kaukių entuziastą. Taip pati ši kaukė  yra pagaminta Pietų Korėjoje todėl labai džiugu, instrukcija yra tiek anglų tiek korėjiečių kalbomis. Taipogi tai yra lakštinė kaukė, kurios dydis ir iškirpimai yra itin tikslūs.


Savijauta procedūros metu 5/5

Ši veido kaukė leido atsipalaiduoti ir pasimėgauti jos atliekamu darbu, patiko tai jog nebuvo justi jokio nemalonaus kvapo. Pati kaukė lyg ir turi lengva gaivų kvapą, bet jis yra vos pastebimas ir tikrai netrukdo. Kaukę reikia laikyti apie 15-20 minučių, o laukiant galima paklausyti muzikos ar paskaityti knygą. Po 20 minučių siūloma kaukės esencijos likučius švelniai įtapšnoti į odą ir leisti jiems įsigerti.

Rezultatas   4/5

Po naudojimo oda tampa elastingesnė ir skaistesnė, odos spalva tapo vienodesnė. Oda tapo tik šiek tiek švelnesnė, tačiau efektas pastebimas jau po pirmo naudojimo, manau naudojant šias kaukes keletą kartų per savaitę ir ilgesnį laiką efektas būtų kur kas labiau matomas. Apibendrinus galiu pasakyti, kad ši veido kaukė tikrai verta dėmesio, nes savo darbą atlieka ir tikrai nustebino.

Sudėtis:  • Galima įsigyti: Ebay.com
  • Kaina: 2-3 € 


Iki!


Populiarūs įrašai