Catrice cosmetics The glitterizer pallete *

Sveiki visi! Šiandien aprašysiu Šešėlių paletę iš Catrice. Šią paletę gavau kaip dovaną išbandyti ir papasakoti jums apie savo susidariusią nuomonę.

Pakuotė 4/5 

Pakuotė yra
tvirta, dizainas tikrai šaukia apie blizgučius. Dizaine vyrauja juoda spalva. Pati pakuotė atrodo patvari ir patogi naudoti, tačiau joje nėra veidrodėlio ir mano manymų tai labai didelis minusas. Instrukcija apie naudojimąsi pilnai galėjo tilpti nugarėlėje.


Pigmentacija ir Rezultatas 4/5

Pigmentacija tikrai mane nustebino, nes tikėjausi kur kas mažiau. Spalvos gražios ir dailios, o grįžtant prie pigmentacijos tai ji vidutinė, spalvą galima paryškinti sluoksniuojant. Auksinė spalva labai trupa ir prastai dengiasi , labai daug šešėlio ištrupa ir iškrenta paimant patį šešėlį. Balta/perlamutrinė spalva yra mažiau pigmentuota nei kitos. Vidurinės blizgios spalvos atrodo neblogai man labai patiko Raudona/bronzinė spalva, šios paletės favoritė. Juoda ir pilka yra pigmentuotos ir ganėtinai ryškios. Visos spalvos gerai suliejamos ir "išblendinamos" ilgiau. Reikia tik ilgiau padirbėti norint išgauti ryškesnį efektą. Ryškumą padeda suintensyvinti surėkintas šepetėlis. Apibendrinus paletė nebloga, verta dėmesio jei mėgsti blizgius šešėlius, bet ar verta ją pirkti spręsti Jums!Sudėtis:


  • PGalima įsigyti: eurokos arba drogas, gal ir kitose internetinėse parduotuvėse
  •  Kaina: 7-8 € 
Iki!


Populiarūs įrašai