holika holika pig nose clear black head 3-step kit

Sveiki visi taigi šiandien aš apžvelgsiu nosies poroms valyti skirta 3 žingsnių priemonę iš Holika Holika. Tai Korėjietiškos kosmetikos įmonė, o šią kaukę pirkau iš ebay.

Pakuotė 5/5

Žaisminga ir daili, tikrai atkreipia dėmesį, patiko tai kad čia yra visi 3 reikalingi žingsniai norint atsikratyti užsikimšusių porų. Grįžtant prie pačio įpakavimo kaip matome, ji tvirta ir jai nieko nenutiks kelionės metu. Pakuotė lengvai atplėšiama, nereikia jokių žirklių norint atidaryti.

Efektas 5/5

Pirmas žingsnis yra atverti poras- atidarius 1-ojo žingsnio skyrelį randame nosiai skirtą kaukę, kurią uždedame ant nosies. Kvapas malonus, neerzinantis. Užsidėjus kaukę juntamas lengvas gėlimo jausmas, kuris išlieka viso laukimo metu. Praėjus 10-15 min(15min. mano atveju), ją nuimame ir nosį nusausiname. Matosi jog poros šiek tiek atsivėrė, nusausinus nosytę reiktų ją sudrėkinti vandeniu, nes antrasis žingsnis yra lipni nosies kaukė, kurią reikia dėti ant drėgnos odos. Antras žingsnis turi labai įdomų ir malonų kvapą, kuris man primena jazminų smilkalus. Šio žingsnio metu taip pat reikės laukti 10-15 min. Tai gi praėjus minėtam laikui, šią kaukę reikia nuplėšti, ir ji tikrai gerai prilipus bus, tai gali šiek tiek skaudėti. Nulupus šią  kaukę matome, kad ji tikrai išvalė poras, rezultatas matomas iškart. Tai gi dabar mūsų laukia trečiasis žingsnis, kuris turėtų mūsų poras užverti. Taip  pat šią kaukę reikėtų laikyti apie 10-15 minučių. Vos uždėjus pradedamas justi lengvas gėlimas kuris man primena vėsinimą, tačiau praėjus kokioms į minutėms jis paintensyvėja ir tampa nemalonus, todėl aš visų 15 minučių nelaukiau ir nusiėmiau šį žingsnį vos sustiprėjus gėlimui, tai maždaug po 10 minučių. Apibendrinus galiu pasakyti, kad ši poras valanti kaukė tikrai veikia, nes jas puikiai išvalo ir oda lieka švelni ir glotni, nesuerzinta. Ar rekomenduočiau ? Žinoma, nes tai viena pirmųjų nosies sričiai skirtų kaukių, kuri atlieka savo darbą tikrai gerai kaip ir žadama.  • Galima įsigyti: vietinėse Korėjietiškos kosmetikos parduotuvėse
  • Kaina: apie 1-2€ 
Iki!Populiarūs įrašai