MITOMO SNAIL + EGF under eye mask


Sveiki, taigi šiandien apžvelgsiu paakių sričiai skirtą veido kaukę, kuri pas mane atsirado visai netikėtai r spontaniškai.

Pakuotė 5/5

Mimoto kompanija pasižymi savo ryškiomis ir tikrai lengvai pastebimomis pakuotėmis, kurios tikrai
išsiskirs iš daugumos kitų kaukių gamintojų pakuočių. Taigi pati kaukė yra su sraigių ekstraktu kuris, turi atnaujinti ir gerinti odos būklę todėl nenuostabu, kad pakuotės spalva yra ryškiai raudona. Pati pakuotė tvirta ir jai nieko nenutiks nes ji mano  rankinėje netyčiotomis pragyveno apie 2 savaites, kol netyčia beieškodama visiškai kito dalyko ją radau ten. Lengva atplėšti, nes yra specialus tam skirtas įkirpimas, kuris tikrai lengvai padeda atidaryti kaukę. Pačios paakių kaukės lėkšteliai buvo įdėti į plastikinę formą, kurioje jie neprarado savo formos.  Pakuotėje paakių kaukės buvo atskirtos specialia plėvele, kuri buvo balta. Pats paakių kaukės lakštas buvo baltos spalvos kažkiek permatomas.


Rezultatas 5/5

Taigi užsidėjus šią paakių kaukę  reikia pralaukti 10-20 min. Laukiant laikas neprailgsta, nes kaukė maloniai nugula ant odos ir jos neerzina. Pati kaukė šiek tiek pasirodė lipni, ją panaudojus teko plauti rankas, nes prie pirštų viskas lipo. Praėjus 20 min. kaukę nuėmiau ir nustebau, kad ji vos ne nusilupo. O pats paakių kaukės lakštas buvo išsausėjęs. O visas joje buvęs skystis susigėrė į mano odą, tačiau ji liko lipni ir kaukės likučius puikiai nuvaliau su miceliniu vandeniu. Efektas buvo matyti iš kart po pirmo naudojimo. Paakiai pašviesėjo, oda tapo šiek tiek skaistesnė, švelnesnė bei stangresnė. Galutinai galiu pasakyti kad ši kaukė mane nustebino ir yra tikrai kokybiška bei verta savo kainos.

Ingredients/sudėtis:

Aqua,Glycerin, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Sodium Hyaluroate, Carbomer, RH-Oligopeptide-1,  Triethanolamine, Sodium Acrylates Copolymer, Snail Secretion Filtrate, Chlorphenesin, Phenoxy ethanol, Fragrance.
  • Galima įsigyti: eurokos,drogas, kristiana
  • Kaina: about 2-3€ 
Iki!


Populiarūs įrašai