Cien anti-dandruff shampoo for greasy hair with lemonŠiandien noriu jums papasakoti apie plaukų šampūną iš cien, kurį įsigijau Lidl parduotuvėje.

Pakuotė 5/5

Šio šampūno Įpakavimas yra paprastas, dėmesį atkreipia
ne iš karto. Pati šampūno pakuotė yra patogi naudoti ir paprasta. Dangtelis yra mėlynos spalvos ir lengvai atsidaro. Šis Įpakavimas man kažkodėl primena Head&shoulders Įpakavimas dėl dizaino spalvų paletės ir pakuotės formos. Patiko tai jog vietoje dažniausiai sutinkamų 200-250 ml talpos buteliukų šis turi 300 ml.

Konsistencija ir rezultatas 5/5

Šampūnas yra lengvas ir ne per daug tirštas, turi kiek neįprastą žaliai geltoną atspalvį. Man labai patiko šio šampūno citrinos kvapas, kuris yra gaivus. Kvapas ilgai ant plaukų po plovimo neišlieka. Pats šampūnas puikiai išplauna plaukus ir pašalina visus susikaupusius nešvarumus, tačiau plaukų rečiau plauti nepavyko ir man juos teko plauti kas 1,5 paros. Po plovimo jie puikiai atrodydavo, šampūnas plaukų neišsausino . Apibendrinant galiu pasakyti, kad  šis plaukų šampūnas puikiai išplaudavo visus nešvarumus, tačiau jis plaukų plauti rečiau nepadėjo.Sudėtis 

  • Galima įsigyti: LIDL
  • Kaina: 2-3€ 
Iki!


Populiarūs įrašai