The moisturizing and smooth facial mask

Pakuotė 4/5

Dizainas gražus ir moteriškas. Dizaine naudojamų spalvų paletė yra švelni. Patiko tai, kad ant pakuotės yra naudojami piešiniai ir atpalaiduojantys elementai
(pajūris, valtis , atsipalaidavusi mergina). Bepatiko tai kad visos instrukcijos, sudėtis ir kita man įdomi informacija yra kinų kalba o angliško vertimo nerandi tik keliose vietose ir tas vertimas yra sunkiai suprantamas.

Efektas 3/5

Kaukė yra lakštinė, tai reiškia jog ja naudotis yra labai paprasta ir tereikia šią veido kaukę užsidėti bei palaukti 15 minučių. Užsidėjus šią veido kaukę nebuvo justi jokių nemalonių pojūčių, o po naudojimo oda buvo nesuerzinta. Po naudojimo veido oda netapo lygesnė tiesiog buvo pamaitinta, bet jokių kitų papildomų efektų ši veido kaukė nesuteikė. Apibendrinant galiu sakyti, kad ši kaukė manęs nenuvylė, bet ir nenustebino. Taigi ši kaukė jūsų odos neprivers tapti lygesne tačiau ją tikrai sudrėkins. O net po naudojimo kaukė tikrai paliks dar serumo ant veido nes ji savo pakuotėje buvo tiesiog paskendusi serume ir ją užsidedant net varveno.


Iki


Populiarūs įrašai